Farba strukturalna Deserto Pigio – Zestaw

Zestaw zawiera 1l farby dekoracyjnej i 1l farby podkładowej.

Zarówno farba jak i podkład są barwione według

 

167,00  z VAT

OPIS
Szczegółowy opis produktu
Koszty Dostawy
Najważniejsze informację w skrócie

Farba Deserto Pigio + Primer – Zestaw

Deserto od Pigio to nowoczesna farba dekoracyjna, która nawiązuje do efektu rosy. Deserto mieni się perłowym blaskiem, przełamanym drobnymi kryształkami. Jest to popularna dekoracja w szczególności dla osób, które lubią grę światła na swoich ścianach. Całość pod wpływem właśnie światła mieni się barwnymi perłowymi refleksami przełamywanymi przez brokatowe, lśniące drobinki.

 

JAK MALOWAĆ FARBĄ DESERTO OD PIGIO?

Najpierw na stabilne i odpylone podłoże nakładamy farbę podkładową -Primer, jest ona w zestawie. Najlepszym narzędziem do tego będzie wałek o grubości włosia 10-13 mm.

Pomalowaną powierzchnię farbą podkładową pozostawiamy aż do wyschnięcia. Zwykle jest to do 3-5 h (zalecenia większości producentów 12h). Ważne – jeśli są jakieś prześwity, trzeba nałożyć kolejną warstwę farby podkładowej.

 

Przed użyciem farby strukturalnej – mieszamy ją mieszadełkiem lub czystym patyczkiem. Farbę polecamy nakładać pędzlem dekoracyjnym. Strukturę wykonujemy ruchami krzyżowymi, w każdą stronę. Farbę strukturalną nakładamy niewielkimi powierzchniami od 1 do 2 m2. Po 5-10 min czystym suchym pędzlem powtarzamy ruchy na uprzednio malowanej powierzchni. Robimy to, aby zniwelować ślady pędzla i aby ułożyć kryształki w skupiska wg własnego uznania.

Sposobów nakładania farby dekoracyjnej jest wiele, a ogranicza was jedynie wyobraźnia.

 

ZASTOSOWANIE DESERTO PIGIO

Efekt dekoracyjny Deserto Pigio jest bardzo mocno uzależniony od światła, dlatego też najbardziej zaleca się stosowanie go w miejscach o bardzo dużym nasileniu światła. Zaliczamy do tego oczywiście wszelkiego rodzaju pokoje dzienne takie jak salon czy też jadalnia.

Całość na skutek padania światła zacznie mienić się wyjątkowymi perłowymi refleksami. Nie musi być to oczywiście wyłącznie światło naturalne. Sztuczne światło sprawdzi się równie dobrze.

Poza salonem bardzo dobrze sprawdzi się także sypialnia, łazienka, kuchnia, korytarz, pokój dziecięcy a nawet klatka schodowa.

 

Zestaw zawiera:

  • 1 L barwionej farby podkładowej
  • 1 L farby dekoracyjnej imitującej efekt rosy

Poane ceny są cenami netto i nie zawierają VAT

Dostawa Chodzież i Okolice – 30 zł

Dostawa Budzyń i okolice – 40 zł

Dostawa Margonin i okolice – 40 zł

Dostawa Szamocin i okolice – 40 zł

Dostawa Ujście i Okolice – 40 zł

Dostawa Piła i Okolice – 70 zł

Dostawa Kaczory – 40 zł

Odbiór osobisty  w siedzibie firmy – 0 zł
Towar można odebrać w Chodzieży na ulicy Fabrycznej 9b